Bielska Szkoła Przemysłowa ZŁOTĄ SZKOŁĄ w rankingu najlepszych liceów i techników 2021

Miło nam poinformować, iż Bielska Szkoła Przemysłowa już po raz trzeci z rzędu   zdobyła tytuł „ZŁOTEJ SZKOŁY 2021″.

Technikum nr 1 w Bielskiej Szkole Przemysłowej zajęło 42 miejsce w Polsce (na 300 szkół tego typu poddanych ocenie i na 2075 wszystkich techników w kraju) oraz 6 miejsce wśród techników w województwie śląskim. Jesteśmy 2 najlepszym technikum  w Bielsku-Białej.

Podczas Gali XXIII Rankingu Liceów i Techników 2021 nasze technikum zdobyło również:

67 miejsce w kraju w Rankingu Maturalnym Techników 2021.

Zgodnie z postanowieniem Kapituły Rankingu , technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych, oraz wyniki egzaminu zawodowego. Do sporządzenia rankingu wykorzystano dane ze źródeł egzogenicznych (zewnętrznych) wobec ocenianych szkół.

Zdobycie tak wysokiego miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadpodstawowych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum  ogromnym wyróżnieniem. Świadczy  o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie ze znakomitą kadrą i ambitnymi uczniami.

DZIĘKUJEMY CAŁEJ NASZEJ SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ ZA BUDOWANIE TAK WSPANIAŁYCH SUKCESÓW DYDAKTYCZNYCH.

Osiągnięcie to jest docenieniem codziennej pracy, zarówno pedagogicznej jak i uczniowskiej. Jest to również motywacja do dalszych działań i jeszcze lepszych wyników.
GRATULACJE !!!
Ranking_2021

:-)